EN

TOBULAM SKONIUI
SVARBU VISKASMūsų produktai

Alus
Gira
Sultys
Vanduo
Gaivieji gėrimai
Energiniai gėrimai
visos naujienos

Naujienos

2022.12.02
„Kalnapilio-Tauro grupė“: investicijos į tvarumą HORECA srityje yra būtinybė

Tvarumo idėjos apima vis daugiau verslo sričių, svetingumo ir maitinimo sektorius (HORECA) – ne išimtis. Pasak vienos didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintojos „Kalnapilio-Tauro grupės“ HORECA skyriaus vadovo Vaidoto Adamaičio, būtina nuolat ieškoti naujų būdų, kaip mažinti poveikį aplinkai ir prisidėti prie atsakingo vartojimo skatinimo.

Ilgametę tvarumo strategiją įgyvendinanti „Kalnapilio-Tauro grupė“ tvaresnių priemonių diegimą HORECA srityje laiko vienu svarbiausių įmonės tikslų. Įmonės ilgalaikėjė tvarumo strategijoje numatyta tvarumui ir su juo susijusioms iniciatyvoms ski...

SKAITYTI DAUGIAU
2022.11.15
Panevėžio arena nuo šiol vadinsis „Kalnapilio“

Generaliniu arenos rėmėju tapus UAB „Kalnapilio – Tauro grupei” ateinantį dešimtmetį bus naudojamas „Kalnapilio“ arenos pavadinimas.

Praėjusią savaitę įvyko Panevėžio sporto centro, kuriam priklauso Panevėžio arena, organizuotas generalinio rėmėjo atrankos konkursas.

„Dedame daug pastangų, kad Panevėžio arenos valdymo procesai būtų vystomi kryptingai bei sklandžiai, tad džiaugiamės šiuo nauju beprasidedančiu veiklos etapu. Netrukus po sutarties su naujuoju generaliniu rėmėju pasirašymo prasidės intensyvūs parengiamieji darbai, tikimės, kad iki metų pabaigos areną papuoš ir iškaba su naujuoju p...

SKAITYTI DAUGIAU
2022.11.03
Gamintojai imasi energijos tausojimo sprendimų: tvarus „Kalnapilio-Tauro grupės“ pavyzdys

Energijos tausojimas yra ne vien atsakingo ir tvaraus verslo požymis, bet ir būtinybė, kurios turėtų siekti absoliučiai visi sektoriai, nepriklausomai nuo veiklos pobūdžio – svarbus tiek aplinkosauginis, tiek efektyvumo aspektas. Energijos sąnaudoms itin jautrios pramonės įmonės – tenka tausoti ne tik elektros energiją, bet ir kitus gamybai reikalingus išteklius. Nepaisant kylančių iššūkių ir šioje srityje įmanoma imtis lyderystės, rodo „Kalnapilio-Tauro grupės“ patirtis.

Ilgametę tvarumo strategiją šiuo metu įgyvendinanti viena didžiausių Lietuvoje alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintojų „Kalnapil...

SKAITYTI DAUGIAU
2022.10.03
„Kalnapilio-Tauro grupė“: pardavimai Rusijos pirkėjams buvo nutraukti dar kovo mėnesį

Šiandien Olego Šurajevo socialiniuose tinkluose paskelbta informacija, kad š.m. birželio mėnesį „Kalnapilio-Tauro grupė“ tiesiogiai pardavė produkciją Rusijos bendrovei ar bendrovėms, neatitinka tikrovės.

„Kalnapilio-Tauro grupės“ pardavimai Rusijos ir Baltarusijos prekybos partneriams, tame tarpe ir čia paminėtai įmonei OOO „Moro“, buvo nutraukti kovo mėnesį. Siūlome šią informaciją patikrinti per vienintelį oficialų šaltinį, t.y. Lietuvos Respublikos muitinę. Informuojame, kad ir patys kreipėmės į LR muitinę, gavę oficialų atsakymą, juo pasidalinsime.

Minėtą birželio mėnesį bendrovės produk...

SKAITYTI DAUGIAU
2022.09.16
120 m. jubiliejų mininti „Kalnapilio“ darykla ypatinga proga atvėrė duris lankytojams

Pramone garsėjantis Panevėžys kelia turistų smalsumą – mieste vystomos pramoninio turizmo iniciatyvos ne tik kuria galimybes apsilankyti veikiančiose pramonės įmonėse bei gamyklose, bet ir supažindina su pramoniniu paveldu. Tiesa, į kai kuriuos objektus patekti galima tik išskirtinėmis progomis. Tarp jų – viena seniausių Panevėžio gamyklų laikoma „Kalnapilio“ alaus darykla, nuo pandemijos pradžios pirmą kartą atvėrusi duris lankytojams Panevėžio miesto 519-ojo gimtadienio metu.

Krašto turizmo specialistai sako, kad prieš dvejus metus kilusi idėja Panevėžyje plėtoti pramoninį turizmą buvo sėkmi...

SKAITYTI DAUGIAU