EN
2023.02.03

Pirmuoju oficialiu „Kalnapilio“ arenos renginiu taps kova tarp „7bet-Lietkabelis“ ir „Šiauliai“

Panevėžys ruošiasi šventiniam vakarui – vasario 5-ąją sporto aistruolių laukia oficialus „Kalnapilio“ arenos atidarymas. Pirmuoju arenos renginiu taps „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės, vyksiančios tarp Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Šiaulių „Šiauliai“.

„Išskirčiau kelis svarbius momentus – visų pirma, džiaugiamės šiuo konstruktyviu verslo ir savivaldybės įstaigos bendradarbiavimu ir puikiai žinomu, ne vieną dešimtmetį stipria Panevėžio identiteto dalimi esančio prekės ženklo pavadinimu. Antra, šis bendradarbiavimas atveria kelius geresniems rezultatams. Dabar arena neabejotinai turės dar daugiau galimybių atsinaujinti, veržliai siekti tikslų ir užtvirtinti savo, kaip vieno svarbiausių miesto sporto, kultūros, pramoginių renginių infrastruktūros objektų, vardą“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Pasak „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinio direktoriaus Marijaus Valdo Kirstuko, įmonės parama gimtajam Panevėžiui yra natūraliai susiklosčiusi geroji verslo praktika: ne tik remiami įvairūs sporto, meno ar muzikos renginiai bei miesto šventės, bet ir palaikomos įvairios iniciatyvos ir projektai, kurie prisideda prie miesto ir jo gyventojų gerovės.

„Panevėžio areną drąsiai galime vadinti Šiaurės Lietuvos sporto ir kultūros centru, kuriame vyksta ne tik regioninės, bet ir valstybinės reikšmės renginiai, tad didžiuojamės tapę pagrindiniu jos rėmėju. Tikiu, kad Panevėžyje įsikūrusios ir veikiančios įmonės pavadinimo suteikimas pagrindinei sporto bei renginių miesto arenai yra svarbus ir miesto gyventojams“, – komentuoja M. V. Kirstukas.

Šventinį vakarą – prizai renginio dalyviams

„Kalnapilio“ arenos atidarymo vakarą krepšinio fanų laukia ne tik „7bet-Lietkabelis“ ir „Šiauliai“ rungtynės, bet ir galimybė dalyvauti įvairiuose žaidimuose bei laimėti vertingų prizų.

„Norime, kad šį vakarą susirinkę į „Kalnapilio“ areną pajustų šventinę nuotaiką: dalinsime nealkoholinius gėrimus, organizuosime loteriją ir atraktyvų žaidimą tikriems krepšinio gerbėjams. Renginio dalyviai vieni pirmųjų pamatys ir galės įsiamžinti įspūdingo menininkės Uršulės Kavaliauskaitės-Vaitulionės kūrinio fone – specialiai „Kalnapilio“ arenai sukurtas 90 kv. m dydžio piešinys iliustruoja joje vykstančias veiklas ir tuo pačiu simboliškai įprasmina arenos tikslą būti vieta naujoms pergalėms ir įspūdžiams“, – teigia M. V. Kirstukas.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ Panevėžio arenos pagrindiniu rėmėju tapo praėjusių metų lapkritį, generalinio rėmėjo sutartis pasirašyta šių metų pradžioje. „Kalnapilio“ pavadinimas 10 metų bus naudojamas išoriniuose ir vidiniuose arenos reklaminiuose plotuose bei internetinėje erdvėje.