EN

Aplinkosauga

Žalumas, tai ne tik „Kalnapilio“ vizualinis identitetas, žaliosios idėjos aplinkos apsauga ir tvarus išteklių naudojimas – tai vieni svarbiausių mūsų veiklos principų. Savo produktų gamyboje naudojame natūralius gamtos išteklius, todėl mums ypač svarbu prisidėti prie švarios aplinkos ir gamtos resursų išsaugojimo. Dirbdami tvaraus verslo principais, nuolat tobuliname produktų gamybos procesus, investuojame į gamybos linijų modernizavimą, ekologiškesnes pakuotes bei alternatyvius energijos šaltinius.

Socialinė atsakomybė

Esame neabejingi Lietuvos socialinėms problemoms, todėl plėtojome ilgametes partnerystes ir remiame socialiai jautrias visuomenės grupes ir Lietuvą iškilusias problemas.

„Maltiečių“ ir „Kalnapilio – Tauro grupės“ draugystė prasidėjo dar 2007 m. ir tęsiaisi iki šiol. „Maltiečių sriubos“ akcijai, globojančiai virš 2,5 tūkst. su skurdu, ligomis ir vienatve susiduriančių senjorų, teikiame finansinę paramą, globotiniams dovanojame savo produkciją padedame rinkti lėšas paramos renginiuose. Maltiečių kalėdinė sriubos akcija jau tapo neatsiejama įmonės darbuotojų tradicija, ne tik patys aukoja, tačiau kartu su Maltiečiais dalindami sriubą renka aukas kilniam tikslui.

Stengiamės proaktyviai reaguoti į Lietuvą užklupusias problemas. Covid-19 pandemijos metu rėmėme Respublikinės Panevėžio ligoninės medikus, karatino laikotarpiai nuolat tiekdami geriamą vandenį. Taip pat buvome pirmąja bendrove prisijungusia prie socialinės iniciatyvos „Įveiksime kartu“ bei skyrusia finansinę paramą papildomam epidemiologinių tyrimų skambučių centrui įkurti.

Dėmesys ir parama gimtajam miestui

Mums itin svarbus mūsų gimtasis miestas – Panevėžys, kuriame stengiamės būti gerais kaimynais, puoselėjantiems bendruomeniškumą. Nuoseklios ir aktyvios įmonės visuomeninės veiklos tikslas tiek Panevėžio, tiek ir jo gyventojų gerovės skatinimas. Savo iniciatyvomis ir remiamais projektais siekiame kurti gražesnį Panevėžį pilną kultūros ir sporto.

Remiame miesto viešajam gyvenimui ypatingą reikšmę turinčią „Cido“ areną. Šalies čempionato kovose dėl pergalių palaikome Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubą, Lietuvos futbolo A lygos čempionate – „Panevėžio“ futbolo komandą, taip pat remiame dviračių sportą, palaikome Panevėžio „Dviračiai“ komandą.

Siekdami užtikrinti tiek sportu, tiek ir kultūra turtingą miesto gyvenimą, bendradarbiaujame su tarptautinio meninio stiklo kūrėjų simpoziumo „Glass Jazz“ organizatoriais. Daug metų remiame daugybe panevežiečių sutraukiantį Panevėžio gimtadienio renginį. Prisijungėme prie Panevėžio gražinimo iniciatyvos bei finansiškai prisidėjome prie Senvagės vandenvalos siurblinės bokšto atnaujinimo darbų. Paskelbus menininkų konkursą, statinys buvo papuoštas jo laimėtojos VDA Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros studentės Kotrynos Opanovičiūtės sugalvota menine instaliacija. Siekiant skatinti turizmą nuo 2020 m. pradėjome bendradarbiavimą su Panevėžio plėtros agentūra, kurios tikslas plėtoti pramoninį turizmą Panevėžyje, šios programos dalimi tapo ir Kalnapilio darykla.